דלג לתוכן המרכזי

השוואת דגמים

הוסף דגמים+

Honda E-CLUTCH
קלאץ’ אלקטרוני חשמלי

יותר שליטה, יותר דיוק, הרבה יותר חוויה.

Next Level Riding
Honda E-Clutch

רוצים לקחת את הרכיבה שלכם לשלב הבא? עם מערכת ה-Honda E-Clutch, טכנולוגיה חדשנית וייחודית של הונדה, תוכלו להתחיל נסיעה, לעצור ולהעביר הילוכים בלי להשתמש בידית הקלאץ'. כן, שמעתם נכון – בלי הקלאץ'.

איך זה עובד?

מערכת ה-Honda E-Clutch יוצרת חוויית רכיבה חדשה לכל הרוכבים, מהמתחילים ועד המומחים. היא משלבת טכנולוגיות מתקדמות כמו קוויקשיפטרים ומצמדים מופעלים דיגיטלית, יחד עם טכנולוגיית הנעה כפולה הייחודית של הונדה.

החלפת הילוכים כמו מקצוענים

אם אתם רוצים לקחת את הרכיבה שלכם לרמה הבאה, מערכת ה-Honda E-Clutch היא בדיוק מה שאתם צריכים. היא מעניקה לכם יתרון אמיתי בכבישים מפותלים, ומספקת חוויית רכיבה חלקה ומרגשת. כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על דוושת ההילוכים, והמערכת תדאג לכל השאר – כך שתוכלו להתרכז בכיף של הנסיעה.

test

מה זה אומר בפועל?
החלפת הילוכים חלקה ומדויקת, בלי שוק פתאומי או האטת מנוע רגעית. מערכת ה-Honda E-Clutch שוקלת רק 2 ק"ג, כך שהיא שומרת על משקל נמוך וזריזות מרבית. מדובר בחוויית רכיבה ברמה גבוהה, כל הזמן.

התמקדות בביצועי הרכיבה

עם פחות דברים לחשוב עליהם ופחות דברים לעשות בפועל, רכיבה עם Honda E-Clutch מאפשרת לכם להתמקד במה שבאמת חשוב – הכבישים המתפתלים והפניות החדות. זה משפר את רמת הדיוק והדינמיות של הרכיבה, ומעניק לכם חוויית רכיבה מרגשת ונוחה יותר.

תפעול ידני של המצמד

אם אתם מעדיפים להשתמש בידית המצמד, אין בעיה. אחרי השימוש בידית המצמד, מערכת ה-Honda E-Clutch תחזור לפעולה אוטומטית עם פחות השפעה במהירויות גבוהות ובפניות חדות – כך שתוכלו לשמור על שליטה מלאה באופנוע.

החלפת הילוכים ללא מצמד

כאן מתחיל הריגוש האמיתי. בלי לדאוג למצמד, אתם שולטים בהילוכים בצורה חלקה, למעלה ולמטה, ונהנים מתנועה זורמת ומפוקסת. הכל כדי שתוכלו להתרכז בנהיגה.

רוצים לעלות הילוך?

נסו את הדגמים החדשים של הונדה עם הטכנולוגיה החדשה והמתקדמת של Honda E-Clutch, עם החלפת הילוכים חלקה ובלחיצה בלבד.
דגם CB650R E-Clutch
כביש
CB650R E-Clutch
דגם CBR650R E-Clutch
ספורט
CBR650R E-Clutch
חיפושים פופולארים: אופנועים Xadv FORZA 750 חדשות מבצעים
{{result.text}}

Loading...